Şirketimizin Sağladığı Hizmetler

Danışmanlık

Enerji Geri Kazanımı ve Tasarruf yöntemleri ile ilgili; tesislerde incelemeler yaparak ücretsiz danışmanlık hizmetleri ve fizibilite çalışmaları yapmaktayız.

Projelendirme

Kurulması tasarlanan sistemleri; uzman mühendis kadromuzla, güncel hesap ve dizayn desteği ile uygun standartlarda projelendirmekteyiz.

Süpervizörlük

Barış Teknolojik Tesisat Sistemleri olarak satışını yaptığımız sistem ve ekipmanların montajı için gerekli süpervizörlük hizmetini de vermekteyiz.

Üretim ve Montaj

Şirketimiz atık ısı geri kazanım projeleri için gerekli ısı cihazlarını ve konvansiyonel kazanlar ile yardımcı elemanlarını kendi tesislerinde üreterek anahtar teslimi kurulumlar gerçekleştirmektedir.

Test, Ayar ve Dengeleme

Montajı yapılan sistemler, mühendislerimiz ve uzman teknik personelimiz tarafından, devreye alma test prosedürleri uygulanarak, fonksiyon testleri gerçekleştirilir ve sistemler çalışır halde kullanıcıya teslim edilir.

Kontratlı Bakım

Kurulmuş olan sistemlerin uzun yıllar verimli bir şekilde ve aksamadan çalışılabilmesi için, kontrata bağlı periyodik bakım hizmeti de vermekteyiz.

Malzeme Temini

Enerji Geri Kazanımı ve Tasarruf yöntemlerinde kullanılacak ekipmanları, ülkemizde en üstün teknolojiye sahip uluslararası firmalardan temin etmekteyiz. Güncel stok politikamız ile hızlı yedek parça ve malzeme teminin hizmeti verebilmekteyiz.

7 / 24 Servis

Üretimini ve montajını yaptığımız ürünler ile ilgili yaşanabilecek sorunların en kısa sürede giderilmesi konusunda 7/24 hizmetinizdeyiz.

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Endüstriyel Tesisler
Hastaneler
Çimento Fabrikaları
Oteller
Alışveriş Merkezleri
Arıtma Tesisleri
2019 © Barış Teknolojik Tesisat | Her Hakkı Saklıdır.
Tasarım & Kodlama & SEO - HAP