Biz Kimiz

1997 yılında kurulmuş olan, 30 yıl tecrübeli mühendisler yönetim kadrosu ile işletmelerde enerji tasarrufuna yönelik ısı geri kazanım projelerinin hazırlanması, proje için gerekli ısı cihazlarının kendi tesislerinde üretimlerinin yapılması ve bu projelerin anahtar teslimi taahhüt edilmesi konularında hizmet veren bir şirketiz.

Kuruluşundan bu yana titizlikle muhafaza ettiği ilkeleri olan şirketimiz, tecrübeli mühendislerin yönetiminde, dürüst, güvenilir ve kaliteli hizmet ile “Koşulsuz Tüketici Memnuniyeti”nin sürekliliği konusunda taviz vermeyerek bu günlere ulaşmıştır.

Elektromekanik tesisat ve enerji sektöründe kendi bünyesinde ki genç, dinamik ve nitelikli kadrosu ile projelendirme yapabilen; bu projeleri anahtar teslimi uygulamalarla imalata dönüştürebilen; kalite, hız, fiyat, verimlilik kriterlerini en üst seviyede birleştirebilen bir şirket olarak hizmet vermektedir.

Dünyada ki gelişmeleri yakından takip ederek, yenilik ve gelişmelerin aynı zamanda ülkemizde kullanılmasını sağlayıp; Elektromekanik tesisat ve enerji sektöründe ve yatırımcılara, çağımızın paralelindeki teknoloji ve bakış açısı ile hizmet etmek, daha fazla değerler katmak; ana amacımızdır.

Bizden Haberler & Duyurular

Hizmet Verdiğimiz Sektörler

Endüstriyel Tesisler
Hastaneler
Çimento Fabrikaları
Oteller
Alışveriş Merkezleri
Arıtma Tesisleri
2019 © Barış Teknolojik Tesisat | Her Hakkı Saklıdır.
Tasarım & Kodlama & SEO - HAP